Kuchnie Szafy Wnętrza

Formularz kontaktowy

 

 

 

Ochrona danych osobowych naszych Klientów bezpośrednich jest dla nas bardzo ważna. Zależy nam, aby mieli Państwo pełną informację o wszelkich kwestiach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych.
Ze względu na zmiany przepisów w zakresie przetwarzania danych osobowych (RODO) chcielibyśmy zweryfikować Państwa zgodę na ich przetwarzanie.
Uprzejmie prosimy zatem przy zapytaniu wysłanym przy pomocy formularza kontaktowego lub bezpośrednio na skrzynkę o odpowiedź na poniższe pytania

wpisując  :

wyrażam zgodę  lub nie wyrażam zgody

1.  Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016)  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, handlowych oraz statystycznych.

2. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o charakterze handlowym oraz marketingowym drogą elektroniczną „Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).  

W związku z powyższym chcieliśmy poinformować, że:

1) administratorem danych osobowych jest B&B Bożena Brzozowska  z siedzibą w Warszawie, ul. Grzymalitów 2703-141  Warszawa
2) kontakt w sprawie Państwa danych: biuro@bbmeble.pl,  telefon 226206617
3) dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych (np. informowanie o nowościach produktywnych, promocjach), handlowych (np. zmiany cen, zmiany techniczne) oraz statystycznych (np. badanie liczby podmiotów na rynku Polskim) - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
5) dane osobowe przechowywane będą do 24miesięcy .
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne

Ekspozytory

Wyróżnij i sprzedawaj!

 

Prowadzisz sklep? Świetnie, doskonale wiesz jak ważne jest odpowiednie wyróżnienie produktów, na których sprzedaży zależy Ci najbardziej. Możesz to zrobić po prostu przesuwając regały sklepowe w odpowiednie miejsca. Możesz też jednak pójść krok dalej i wyposażyć swoją placówkę handlową w estetyczne ekspozytory, zaprojektowane specjalnie po to, by przyciągały wzrok i uwagę klientów.

 

Wiele branż, wiele spojrzeń

 

Zdajemy sobie sprawę, że sklepy są różne. Dlatego też wykonując ekspozytory sklepowe  uwzględniamy potrzeby naszych klientów. Bazując na przekazanych nam projektach możemy nadać im różne wymiary i kształty, czy zamontować na nich dodatkowe elementy.   Dzięki otwartości na nietypowe zamówienia dajemy Ci szansę na zdobycie ekspozytorów idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań, a przy tym świetnie oddających styl Twojego sklepu.

 

Białe, czarne, z dodatkami

 

Zamawiając u nas ekspozytory sklepowe możesz zażyczyć sobie, by wykonano je w określonej kolorystyce – nie jest to dla nas żadnym problemem! Co więcej, jeśli zależy Ci, na umieszczeniu na nich przygotowanych wcześniej dodatków, na przykład naklejek, możesz nam je przekazać w momencie zlecenia. Uwzględnimy to w trakcie wykonywania zlecenia.

 

Indywidualne potrzeby

 

Jeśli w Twojej firmie jest zapotrzebowanie na ekspozytory sklepowe wyposażone w haczyki, boksy z pleksi, szufladki, czy inne niestandardowe elementy – zamontujemy je! Jesteśmy otwarci na wszystkie, nawet nietypowe, projekty dostarczane przez naszych klientów i umożliwiamy zawarcie indywidualnych ustaleń.

 

Dlaczego my?

 

Warszawa to miasto, w którym jest wiele firm wykonujących podobne zlecenia. B&B daje Ci jednak możliwość zamówienia mebli i ekspozytorów skrojonych dokładnie na Twoje potrzeby. Z przyjemnością też doradzimy, jeśli wiesz, co ma się na nich znaleźć, ale nie masz koncepcji co do ich formy. W porozumieniu z naszymi pracownikami z pewnością znajdziesz optymalne rozwiązanie. Takie, które połączy estetykę z łatwym dostępem do promowanych na nich produktów.