Kuchnie Szafy Wnętrza

Formularz kontaktowy

 

Ekspozytory

Wyróżnij i sprzedawaj!

 

Prowadzisz sklep? Świetnie, doskonale wiesz jak ważne jest odpowiednie wyróżnienie produktów, na których sprzedaży zależy Ci najbardziej. Możesz to zrobić po prostu przesuwając regały sklepowe w odpowiednie miejsca. Możesz też jednak pójść krok dalej i wyposażyć swoją placówkę handlową w estetyczne ekspozytory, zaprojektowane specjalnie po to, by przyciągały wzrok i uwagę klientów.

 

Wiele branż, wiele spojrzeń

 

Zdajemy sobie sprawę, że sklepy są różne. Dlatego też wykonując ekspozytory sklepowe  uwzględniamy potrzeby naszych klientów. Bazując na przekazanych nam projektach możemy nadać im różne wymiary i kształty, czy zamontować na nich dodatkowe elementy.   Dzięki otwartości na nietypowe zamówienia dajemy Ci szansę na zdobycie ekspozytorów idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań, a przy tym świetnie oddających styl Twojego sklepu.

 

Białe, czarne, z dodatkami

 

Zamawiając u nas ekspozytory sklepowe możesz zażyczyć sobie, by wykonano je w określonej kolorystyce – nie jest to dla nas żadnym problemem! Co więcej, jeśli zależy Ci, na umieszczeniu na nich przygotowanych wcześniej dodatków, na przykład naklejek, możesz nam je przekazać w momencie zlecenia. Uwzględnimy to w trakcie wykonywania zlecenia.

 

Indywidualne potrzeby

 

Jeśli w Twojej firmie jest zapotrzebowanie na ekspozytory sklepowe wyposażone w haczyki, boksy z pleksi, szufladki, czy inne niestandardowe elementy – zamontujemy je! Jesteśmy otwarci na wszystkie, nawet nietypowe, projekty dostarczane przez naszych klientów i umożliwiamy zawarcie indywidualnych ustaleń.

 

Dlaczego my?

 

Warszawa to miasto, w którym jest wiele firm wykonujących podobne zlecenia. B&B daje Ci jednak możliwość zamówienia mebli i ekspozytorów skrojonych dokładnie na Twoje potrzeby. Z przyjemnością też doradzimy, jeśli wiesz, co ma się na nich znaleźć, ale nie masz koncepcji co do ich formy. W porozumieniu z naszymi pracownikami z pewnością znajdziesz optymalne rozwiązanie. Takie, które połączy estetykę z łatwym dostępem do promowanych na nich produktów.