Kuchnie Szafy Wnętrza

Formularz kontaktowy

 

 

 

Ochrona danych osobowych naszych Klientów bezpośrednich jest dla nas bardzo ważna. Zależy nam, aby mieli Państwo pełną informację o wszelkich kwestiach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych.
Ze względu na zmiany przepisów w zakresie przetwarzania danych osobowych (RODO) chcielibyśmy zweryfikować Państwa zgodę na ich przetwarzanie.
Uprzejmie prosimy zatem przy zapytaniu wysłanym przy pomocy formularza kontaktowego lub bezpośrednio na skrzynkę o odpowiedź na poniższe pytania

wpisując  :

wyrażam zgodę  lub nie wyrażam zgody

1.  Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016)  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, handlowych oraz statystycznych.

2. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o charakterze handlowym oraz marketingowym drogą elektroniczną „Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).  

W związku z powyższym chcieliśmy poinformować, że:

1) administratorem danych osobowych jest B&B Bożena Brzozowska  z siedzibą w Warszawie, ul. Grzymalitów 2703-141  Warszawa
2) kontakt w sprawie Państwa danych: biuro@bbmeble.pl,  telefon 226206617
3) dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych (np. informowanie o nowościach produktywnych, promocjach), handlowych (np. zmiany cen, zmiany techniczne) oraz statystycznych (np. badanie liczby podmiotów na rynku Polskim) - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
5) dane osobowe przechowywane będą do 24miesięcy .
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne

Oferta

 

Od początku naszej działalności czyli od roku 1994 kierujemy się mottem :

...Każdy zadowolony klient poleci studio jednemu znajomemu...

...Każdy niezadowolony klient odradzi zakup jedenastu innym...

 

Zajmujemy się maksymalnie kompleksową obsługą klientów, zaczynając od wstępnych propozycji i sugestii, kończąc na montażu. Od momentu rozpoczęcia współpracy pilotujemy klienta pomagając w wyborze materiałów, kolorystyki, przedstawiając propozycje projektów. Sugerujemy najbardziej funkcjonalne rozwiązania, które w/g nas będą dla danego klienta wygodne, niebanalne i najlepsze.

Po zaakceptowaniu projektu klient zamawia meble, które zostały wybrane wspólnie z naszym pracownikiem. Nasza firma ma w swojej ofercie szeroka gamę materiałów, z których wykonujemy meble. Proponujemy miedzy innymi:

  • MDF Lakierowany w 3tysiącach kolorów w wersji matowej lub w połysku.
  • Akryl w kilkunastu kolorach .
  • Fornir zarówno naturalny jak i modyfikowany,
  • Drewno naturalne w wersjach nowoczesnych lub tradycyjnych.
  • Mdf foliowany matowy lub w połysku,
  • Laminat.

Po zamówieniu mebli przychodzi czas na montaż, który wykonują nasi montażyści, ludzie z długoletnim stażem stolarskim.

 

Naszym atutem jest ogromne doświadczenie w branży, profesjonalizm, świetne pomysły na zaplanowanie każdej przestrzeni. Aby nasza oferta była kompleta proponujemy  również możliwość zamówienia dodatkowych elementów wyposażenia na stronie www.luxdesign.com.pl, każdy z naszych klientów może dobrać meble lub dodatki, które są mu potrzebne. 

 

ZAPRASZAMY do skorzystania z naszych propozycji.