Kuchnie Szafy Wnętrza

B&B - meble kuchenne

Kuchnie na wymiar: dobrze dopasowane

Dobre meble kuchenne, to meble dopasowane do indywidualnych potrzeb. To maksymalne wykorzystanie przestrzeni połączone z eleganckim wyglądem. Naszym klientom oferujemy meble na zamówienie, a w tym kuchnie na wymiar i szafy wnękowe budowane według ich ścisłych wskazówek. Wykonujemy zarówno nowoczesne kuchnie, jak i kuchnie wykonane w stylu tradycyjnym.

Perfekcyjne rozpoznanie potrzeb naszych klientów pozwala nam także oferować projektowanie wnętrz na najwyższym poziomie. Z uwzględnieniem nowych trendów estetycznych oraz wymagań ergonomii. To dzięki temu polecają nas klienci zarówno z Warszawy jak i miast takich, jak Nowy Dwór Mazowiecki, Wieliszew i Serock.

Meble kuchenne na zamówienie: zawsze ze smakiem

Dzięki naciskowi, jaki kładziemy na funkcjonalność, budowane przez nas kuchnie na wymiar sprawdzają się w każdym mieszkaniu. Są świetne tam, gdzie miejsca jest niewiele, ale też doskonale prezentują się w bardziej przestronnych wnętrzach. Dla tych, dla których to za mało optymalnym rozwiązaniem może być kompleksowe projektowanie wnętrz. Dzięki niemu każdy element wyposażenia i wystroju będzie na swoim miejscu.

Warszawa: wymagające wyzwania

Projektując nasze meble kuchenne dbamy także o ich wygląd. Dążymy do tego, aby budowane przez nas kuchnie były eleganckie i dopasowane do gustów naszych klientów. Podobnie jest w przypadku szaf wnękowych.

Szybki kontakt: Warszawa i więcej

Niezależnie od tego, czy chodzi o miejscowości takie jak Jabłonna, Legionowo i Wieliszew czy Nowy Dwór Mazowiecki lub Warszawę, nasi klienci mogą się z nami kontaktować w sposób szybki i pewny. Wykonamy dla nich perfekcyjne meble kuchenne i projekty wnętrz niezależnie od tego, czy chodzi o Warszawę czy Serock.

Szybki kontakt

B&B Bożena Brzozowska

Jabłonna 05-110

ul. Zegrzyńska 15a

telefon/fax +48 22 620 66 17

tel. kom. +48 501 357 977