Kuchnie Szafy Wnętrza

Formularz kontaktowy

 

 

 

Ochrona danych osobowych naszych Klientów bezpośrednich jest dla nas bardzo ważna. Zależy nam, aby mieli Państwo pełną informację o wszelkich kwestiach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych.
Ze względu na zmiany przepisów w zakresie przetwarzania danych osobowych (RODO) chcielibyśmy zweryfikować Państwa zgodę na ich przetwarzanie.
Uprzejmie prosimy zatem przy zapytaniu wysłanym przy pomocy formularza kontaktowego lub bezpośrednio na skrzynkę o odpowiedź na poniższe pytania

wpisując  :

wyrażam zgodę  lub nie wyrażam zgody

1.  Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016)  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, handlowych oraz statystycznych.

2. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o charakterze handlowym oraz marketingowym drogą elektroniczną „Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).  

W związku z powyższym chcieliśmy poinformować, że:

1) administratorem danych osobowych jest B&B Bożena Brzozowska  z siedzibą w Warszawie, ul. Grzymalitów 2703-141  Warszawa
2) kontakt w sprawie Państwa danych: biuro@bbmeble.pl,  telefon 226206617
3) dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych (np. informowanie o nowościach produktywnych, promocjach), handlowych (np. zmiany cen, zmiany techniczne) oraz statystycznych (np. badanie liczby podmiotów na rynku Polskim) - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
5) dane osobowe przechowywane będą do 24miesięcy .
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne

O nas

B&B powstała w 1994r. Jako firma rodzinna . Początkowo prowadziliśmy sklep patronacki wyszkowskiej fabryki mebli, ucząc się fachu. Z upływem lat zdobywaliśmy doświadczenie i zyskiwaliśmy zadowolonych klientów. Dzisiaj nasza długoletnia praca procentuje wyrobami na wysokim poziomie . Tworzymy meble nawet dla wymagających klientów. Każdy nasz mebel wyprodukowany jest na indywidualne zamówienie klienta. Klient , który odwiedzi nasze studio, ma możliwość obejrzenia naszej ekspozycji, oraz zapoznania się z ofertą  firmy. Na miejscu jest możliwość umówienia się z projektantem, który w domu klienta dokona pomiarów kuchni, garderoby lub innego wnętrza. U Państwa w domu zostaną ustalone szczegóły, ważne przy projektowaniu takie jak styl zabudowy, kolorystyka, wymagania dotyczące wyposażenia mebli, agd. Na podstawie zgromadzonych informacji powstaje projekt w 3D oraz specyfikacja cenowa. Mając na uwadze Państwa zadowolenie Firma B&B oferuje kompleksowe usługi zaczynając od pomiaru poprzez projekt z doradztwem a kończąc na fachowym montażu.

Serdecznie zapraszamy