Kuchnie Szafy Wnętrza

Wnętrza

Projektowanie wnętrz:
Konkurencyjne ceny, niepowtarzalne projekty

Decydując się na usługi naszej firmy otrzymujesz indywidualny projekt wnętrza dopasowany do Twoich wymagań. Duża elastyczność pozwala nam tworzyć wnętrza niepowtarzalne i w konkurencyjnych cenach. Co konkretnie zyskujesz?

Konkurencyjną cenę

Razem z klientem omawiamy jego potrzeby i oczekiwania, zakres pracy oraz budżet. Wspólnie wypracowujemy najlepsze rozwiązanie. Dzięki takiej, indywidualnej wycenie jesteśmy w stanie zaproponować niższe ceny. Także w przypadku Twojego projektu.

Wnętrza dopasowane do Ciebie

Styl projektu zależy od Twoich wymogów. Dzięki dokładnej analizie potrzeb klienta przygotowujemy wnętrza całkowicie indywidualne. Przed rozpoczęciem prac omawiamy kolorystykę, wspólnie wybieramy najlepsze materiały i konkretne rozwiązania.

Przygotowanie inwestycji pod klucz

Kiedy uznasz, że potrzebujesz pełnej obsługi, przygotujemy dla Ciebie inwestycję pod klucz. Dzięki temu wprowadzisz się do mieszkania lub domu urządzonego według Twoich potrzeb bez konieczności samodzielnej organizacji całego procesu inwestycyjnego.

5 kroków do nowego wnętrza

Nasz sposób pracy gwarantuje Ci, że zawsze wiesz, na czym stoisz. Zobacz, jak wygląda proces współpracy z naszymi klientami:

 1. Wstępna rozmowa
  W jej trakcie uzgadniamy ogólny zarys projektu, omawiamy Twoje potrzeby i oczekiwania.
 2. Oglądanie inwestycji
  Docieramy na miejsce każdej inwestycji w Warszawie i okolicy. Dzięki temu możemy przygotować projekt w pełni indywidualny, uwzględniający także specyficzne wymagania techniczne.
 3. Pomoc w doborze kolorystyki i materiałów
  Jako profesjonaliści doradzimy Ci, jaką kolorystykę wnętrza wybrać i jakie materiały zastosować. Na tym etapie będziemy służyć Ci radą i wsparciem merytorycznym.
 4. Przygotowanie projektu
  Kiedy zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, zabierzemy się za przygotowanie projektu. Gotowe rozwiązania przedstawimy Ci do akceptacji.
 5. Realizacja
  Gotowy projekt możesz realizować na własną rękę. Możesz także skorzystać z naszej propozycji i zlecić nam wykonanie całości „pod klucz”.

Dowiedz się więcej o tym, jakie projekty wnętrza możemy przygotować dla Ciebie.
Wypełnij formularz lub zadzwoń!